004

Maistas į namus

Alma: +37061010522

Nijolė:+37061426903

Galime suruošti šventę Jūsų pageidaujamoje vietoje.
Atvežame visus indus (lėkštes, įrankius, taures, stiklines, stikliukus, puodelius kavai, ąsočius, staltieses, servetėles, žvakides, žvakes), paserviruojame ir papuošiame pagrindinį stalą, taip pat saldžių ir alaus patiekalų stalus.
Galime pasiūlyti ,, Kalnapilio'' alaus su pilstymo - šaldymo įranga, pilstomos giros, sidro. Siekiame išpildyti visus užsakovų pageidavimus ruošiant šventę. Meniu derinamas indvidualiai su kiekvienu užsakovu, jeigu susidomėjote, prašome skambinti mob. 861010522 arba 861426903 , jums bus atsiųstas meniu pasiūlymas į jūsų elektroninį paštą.
Maistą ruošia ir serviruoja profesionalūs virėjai ir padavėjai, mes tai darome jau keleri metai.

Meniu pavyzdys:

Karštieji patiekalai siūlomi dviejų rūšių (galima rinktis paukštienos, kiaulienos, žuvies patiekalus) jie patiekiami su bulvių koše marmituose, kurie statomi ant stalo, padegama degioji pasta, kuri dega ir palaiko šilumą, patiekalai būna karšti 2-3 val. Šaltieji patiekalai :silkės užkandžiai, žuvies asorti, paukštienos asorti,mėsos asorti, 3-4 rūšių salotos.
Atvežame visus indus (lėkštes, įrankius, taures, stiklines, stikliukus, puodelius kavai, ąsočius, staltieses, pageidaujamos spalvos servetėles, žvakides, žvakes ). Paserviruojame ir papuošiame pagrindinį stalą, paruošiame ir saldųjį bei alaus stalus, nesvarbu, kad tai ir Jūsų produktai
Galima užsisakyti: įdarytą lydeką, upėtakį, karpį, įdarytą vištą, įdarytus "kelmus", padėklą užkandžių prie alaus. Tiek karštus patiekalus, tiek šaltus patiekalus galime gaminti pagal Jūsų pageidavimą, Jūsų skonį.
Galime pasiūlyti pilstomą "Kalnapilio" alų su pilstymo šaldymo įranga, pilstomą girą, sidrą. Siekiame išpildyti visus užsakovų pageidavimus ruošiant šventę. Visa tai atlieka profesonalūs virėjai ir padavėjai, mes jau keletą metų dirbame, turime 2 kavines Šilalėje, tai kavinė ,,UGNIJA'' J.Basanavičiaus g.12, ir kavinė ,,PRIE ŽIDINIO'', Dvaro g.9, Šilalė. Ryte galime iš naujo suruošti stalą, atvežti sriubos, karštųjų patiekalų:
Sriubos: (sultinys su kibinu ar bandele, raugintų kopūstų sriuba, šaltibarščiai su bulvėmis, arba galite pageidauti kitos sriubos); pasiūlysime įvairių karštų patiekalų, atsižvelgiant į tai, ką būsite pasirinkę pirmai dienai.